Portal Modowy – moda damska, odzież, obuwie, stylizacja

Portal modowy opisujący trendy i najnowsze stylizacje

Uroda

Gdzie można kupić legalnie nasiona Big Bud na sztuki?

Gdzie można kupić legalnie nasiona Big Bud na sztuki?

Polskie prawo jasno mówi, że hodowla, sprzedaż oraz posiadanie marihuany jest nielegalne i obarczone karą pozbawienia wolności do kilku lat. Wyrok zależy od wielkości uprawy oraz ilości suszu zawierającego psychoaktywną substancję THC. Sprawdź, gdzie możesz kupić nasiona konopi bez obawy o konsekwencje prawne.

Gdzie zamówić ziarna Big Bud?

Kolekcjonerzy wyszukują różnych odmian marihuany powstających w najdalszych regionach świata w celu wzbogacenia posiadanej domowej kolekcji. Dla wielu klientów jest to pasja podobna do zbierania znaczków czy unikatowych kart w klaserach. Najważniejsze, aby zdobyć jak najbardziej zróżnicowane okazy. Pasjonatów z pewnością zainteresuje feminizowana automatyczna odmiana Big Bud , którą można zamówić w coffee shopach działających zarówno stacjonarnie, jak i online. To istotne, aby podjąć współpracę z legalną firmą, która oferuje wysokiej jakości ziarna pochodzące od renomowanych dostawców, m.in. GrowSeed, Dutch Passion czy Barney’s Farm.

Dlaczego nasiona konopi nie są uznawane za narkotyki?

Osoby niezwiązane z branżą zapewne zastanawiają się, jak to możliwe, że ziarna marihuany są tak łatwo dostępne na rynku przy równoczesnym surowym zakazie domowej uprawy. Otóż zgodnie z obowiązującymi przepisami nasiona same w sobie nie są szkodliwe czy uzależniające, ponieważ nie zawierają psychoaktywnej substancji THC. Właśnie dlatego nie są uznawane za narkotyki.

Kiedy kolekcjoner naraża się na konsekwencje prawne?

Jak już wspomniano wcześniej, za sam zakup i trzymanie kolekcjonerskich nasion marihuany nie grozi grzywna czy więzienie, jednak sytuacja zmienia się w przypadku próby wyhodowania rośliny. W wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2014 roku jasno określono, że za uprawę konopi na własny użytek właściciel naraża się na karę pozbawienia wolności do lat 3.